Rock Climber (Скелолаз): ігровий автомат Igrosoft

Ігровий автомат Rock Climber (Скалолаз) – вдалий реліз від виробника Igrosoft, який відбувся ще в середині 2000-х. Минуло півтора десятки років, але слот не втрачає своєї популярності, а навпаки, продовжує збільшувати свою базу фанатів на офіційному сайті «Ріобет онлайн казино» . І на це є певні причини.

В першу чергу слот Скалолаз повністю повторює свою офлайн-версію (так, вперше він був одноруким бандитом на землі), що високо оцінено гравцями, які пам'ятають його ще в першому варіанті.

Друге, і важливе — це, як і раніше, високий потенціал до виплат. У базовій грі він може досягати х5,000! Для цього потрібно зібрати п'ять брендових картинок на одній лінії. Це трапляється нечасто, але все ж таки гравцям вдається зловити такий виграш.

Якщо зловити х5,000 складно, то до х2,000 можна без проблем забирати на свій баланс регулярно. Таку виплату забезпечують дикі символи (прапор). Таким чином, дикий символ не тільки може замінювати картинки, а ще й оплачується сам собою!

Ця крута опція, від якої відмовилося багато провайдерів, оскільки вона досить вигідна для користувачів. Як і побудова комбінацій в обидва боки, Igrosoft єдиний провайдер, який підтримує цю опцію у всіх своїх слотах, включаючи ігровий автомат Rock Climber (Скелолаз).

Провайдер Igrosoft
RTP 96%
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
мін. ставка $0,5
Макс. ставка $2250
Множник х5,000
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Бонусний раунд

Окрім крутих виплат у базовій грі, можна легко отримати до 695,000 монет у бонусному раунді. Оскільки головна тема слота підкорення вершин, нам доведеться допомогти головному герою підкорити ще один пік.

Запускається раунд після того, як на полі у будь-якій послідовності випадуть три символи альпіністського гака. Тоді наш герой опиняється на початку шляху та перед ним звисають п'ять канатів. Вибирайте будь-хто і дивіться, чим це закінчиться. Якщо альпініст встояв на уступі, ви отримуєте виграш і можете дертися далі. А якщо його забрала снігова людина, то доведеться завершити раунд і знову повернутися до базової гри.

Але якщо вам вдасться дістатися до вершини, на вас чекає суперприз! Його розмір визначається випадковим чином, але маленьким він точно не буде.

Висновок

Можна отримати задоволення навіть якщо грати в автомат Rock Climber онлайн безкоштовно, адже раніше такої опції просто не було в живих слотах. Так що якщо хочете безпечно розважитись і згадати минулі часи, зробити це можна на нашому сайті.